Nabídka služeb

Programové zajištění

Vystoupení umělců, kapel, kouzelníků, klaunů, bavičů....

Navrhneme vám programovou skladbu dle vašich požadavků a finančních možností, případně rádi doporučíme, co je pro konkrétní typ akce hojně využívané, co se hostům líbí a v neposlední řadě kolik to stojí.

Technické zajištění

Osvětlení, ozvučení, párty stany, pódia, sanitární technika...

Zajistíme kompletní technické zabezpečení akce dle požadavků vystupujících umělců. Pro pohodlí vašich hostů přivezeme stoly, židle, párty stany a další mobiliář a nábytek. Myslíme i na sanitární techniku, odpadkové koše a v neposlední řadě i na potřebná ohlášení akce.

Cateringové služby

Barbecue, gril, bufet, rauty, dorty, nápoje, míchané drinky...

Stačí jen vyslovit na co máte v průběhu vaší akce chuť. Spolupracujeme s opravdovými profesionály v oboru, kteří se postarají o to, aby občerstvení lahodilo vaší chuti, ale i oku. K jídlu a pití dodáme od tradiční domácí kuchyně až po vybrané zahraniční speciality.

Pronájem atrakcí

Atrakce nejen pro děti, ale i pro dospělé

Rádi vám dodáme od klasických skákacích hradů, přes fotbalové šipky, lidský stolní fotbálek, simulátor dojení krávy, až po "HI-TECH" technologie typu virtuální realita, laserová střelnice, obří tablety, simulátory letadel nebo F1 a mnoho dalšího. 

Moderace akce

Moderátor(-ka), který(-á) celou akci provede mluveným slovem

Moderátor(-ka) oživí vaši akci mluveným slovem. Sděluje důležité režijní informace, uvádí účinkující, plynule provádí průběhem celé akce, zmiňuje partnery akce, děkuje. Lze zajistit jak místní moderátory, tak moderátory z řad celebrit, vícejazyčné moderátory.

FULL SERVIS

Komletní zajištění vaší akce tzv. "na klíč"

Vaši akci rádi poskládáme od A po Z. Vy už si tedy můžete v den konání pouze užívat a bavit se s hosty. V den konání akce je samozřejmostí přítomnost našeho koordinátora, který na místě konání zajistí vše potřebné.